Categories Menu

Zamieściła Lis 2, 2018

Poznajemy Europę Wiedeń 2-7 września 2019

W pierwszym tygodniu września wybierzemy się do kolejnej europejskiej stolicy -Wiednia. W programie trzy wiedeńskie rezydencje pałacowe.

Poniedziałek przejazd nocny do Wiednia.
Wtorek : zakwaterowanie,zwiedzanie Schonbrunnu – Pałac i ogród (oranżeria, glorietta i labirynt), ZOO, palmiarnia i kaktusiarnia. Wieczorem spacer po starówce.
Środa : Hofburg – Muzeum Sissi, Apartamenty Cesarskie, kolekcja srebra, Weltmuseum lub Muzeum Wiednia, zbrojownia, muzeum instrumentów muzycznych, skarbiec i Muzeum Historii Sztuki (w godzinach 9-21).
Czwartek : Muzeum Historii Naturalnej, Albertina, spacer wokół katedry św. Szczepana i po Donau City.
Piątek : Belweder Górny i Dolny, spacer wokół Opery. Nocny przejazd do Olsztyna.

Koszt 1690 zł obejmuje przejazdy (przejazdy do i z Wiednia autokarem rejsowym lub pociągiem, komunikacja miejska po Wiedniu), bilety wstępu do wymienionych obiektów, audioprzewodniki i 3 noclegi w czteroosobowych pokojach w Hotel Ekazent Schonbrunn *** (Hietzinger Haustrasse 22)-śniadanie płatne dodatkowo na miejscu 8 E. Wyżywienie we własnym zakresie. Zapisy (na miejsca rezerwowe) na zebraniach Koła. Wpłaty w ratach 300 zł (listopad- wymagane wpisowe poczatkowe), 300 (styczeń, luty, marzec, kwiecień) i 190 (maj) na zebraniach Koła. Brak wpłaty oznacza zwrot wpłaconej gotówki i wykreślenie z listy uczestnikow.