Categories Menu

Zamieściła Lis 2, 2018

Poznajemy Europę Wiedeń 2-7 września 2019 – jedno wolne miejsce

W pierwszym tygodniu września wybierzemy się do kolejnej naddunajskiej europejskiej stolicy -Wiednia. W programie trzy wiedeńskie rezydencje pałacowe.

Poniedziałek przejazd z Olsztyna przez Warszawę do Wiednia (nocny).
Wtorek : zakwaterowanie,zwiedzanie Schonbrunnu – Pałac i ogród (oranżeria, glorietta i labirynt), ZOO, palmiarnia i kaktusiarnia. Wieczorem spacer po starówce.
Środa : Hofburg – Muzeum Sissi, Apartamenty Cesarskie, kolekcja srebra, Weltmuseum lub Muzeum Wiednia, zbrojownia, muzeum instrumentów muzycznych, skarbiec i Muzeum Historii Sztuki (w godzinach 9-21).
Czwartek : Muzeum Historii Naturalnej, Albertina, spacer wokół katedry św. Szczepana i wieczorem po Donau City.
Piątek : Belweder Górny i Dolny, spacer wokół Opery. Nocny przejazd do Olsztyna.

Koszt 1700 zł obejmuje przejazdy (przejazdy do i z Wiednia autokarem rejsowym linii  FlixBus-miejsca rezerwowane, komunikacja miejska po Wiedniu), bilety wstępu do wymienionych obiektów, audioprzewodniki i 3 noclegi w czteroosobowych pokojach (Hotel Ekazent Schonbrunn *** Hietzinger Haustrasse 22) ze śniadaniami. Pozostałe wyżywienie we własnym zakresie. Po Wiedniu na dalszych odległościach poruszamy się środkami komunikacji miejskiej.

 Zgłoszenie telefoniczne 791681209, wpłata 1700 zł do końca czerwca.

Wpłaty w ratach 300 zł (listopad- wymagane wpisowe początkowe), 300 (styczeń, luty, marzec, kwiecień) i 200 (maj) na zebraniach Koła. Brak wpłat oznacza zwrot wpłaconej gotówki i wykreślenie z listy uczestników.